Romantické hotely v České republice

Procházky v historických zámeckých zahradách, večeře v altánku osvíceném jen svíčkami, špičkové wellness centra, kde je rozmazlování na denním pořádku.
Renesanční romance v srdci Českého Krumlova

Jeden z nejspecifičtějších butikový hotelů v České republice s poetickým názvem Růže je situován přímo v budově bývalého jezuitského internátu ze 16. století a tamní univerzity. V interiéru i exteriéru hotelu jsou zachovány původní renesanční prvky, starobylé fresky i malby můžete obdivovat v celém hotelovém komplexu. V hotelu otevřeném v roce 2000 býval mimo jiné i švédský král Carl XVI Gustav, oscarový režisér Miloš Forman nebo bývalý prezident Václav Havel. Hotel dýchající odkazem rodu Rožmberků se nachází v srdci historického centra města zapsaného na seznam UNESCO. Nabízí vlastní wellness centrum s dřevěnými tanky, ve kterých se doporučuje rozmazlovat svá těla v rašelinových zábalech.

Starodávná romantika v srdci města husitů

Butikový hotel Nautilus pojmenován podle ponorky kapitána Nema sídlí v srdci jihočeského

Tábora obklopeného krajinou plnou rybníků. Z prostorných pokojů zařízených starožitným nábytkem je výhled přímo na Žižkovo náměstí. V pokojích jsou zachovány původní fosílie, olejové a akrylátové kresby či vitrážové skleněné výplně na dveřích. Zrcadla v koupelnách jsou vyložené pestrobarevnými mozaikami, lampy, které navozují romantickou atmosféru, jsou ručně foukané. Užijte si valentýnskou romantiku v kraji rybníků a nechte se hýčkat na hedvábných polštářích.