Jak správně vybrat zásnubní prsten?

Zjistěte si vkus Vaší budoucí snoubenky na zásnubní prsteny. Pokud kupujete zásnubní prsten bez snoubenky, což většinou bývá zvykem, je výběr zásnubního prstenu celkem náročný. Protože to má být překvapení, tak se jí nemůžete narovinu zeptat, jaký zásnubní prsten by tedy chtěla. Mějte na paměti, že v dnešní době, mnoho žen dává přednost tomu, že chce vybrat společně s Vámi zásnubní prsten.

Takže pokud zjistíte, že je na trhu skutečně mnoho typů zásnubních prstenů, a Vy se v tom, nevíte zorientovat a natož vybrat nějaký prsten, který by se trefil do jejího vkusu, darujte její dočasný zásnubní prsten a řekněte jí, že si vyberete spolu nějaký zásnubní prsten v klenotnictví. My Vám nabídneme pár rad, jak přijít na to, co se Vaší budoucí snoubence líbí.

Zeptejte se jí obecně na nějaký prsten, jejichž uvidíte v obchodě nebo v časopise. Pokud budete procházet kolem nějakého klenotnictví můžete předstírat, že se zajímáte o hodinky. Pak náhodně hoďte nějaký komentář k stylu obrouček nebo prstenů, přejděte na jeden a řekněte, že je hezký, nebo naopak, že se Vám vůbec nelíbí a uvidíte, jak se chytí do pasti a zareaguje, ženy milují komentovat šperky. Pokud to zahrajete velmi dobře, ani si nevšimne, že jste tím něco zamýšlely.

Pokud nejste takový dobrý lhář, možná bude něco tušit, ale určitě nebude vědět, kdy s nabídkou k sňatku vyrukuje! Jiný způsob je namluvit kamarádku, aby ohodnotila nějaký zásnubní prsten v časopise, nebo v klenotnictví, když s ní bude na nákupech. Určitě pro Vás něco zjistí. Je však sporné, zda jejím kamarádkám, můžete 100% věřit, že se před ní nijak nepřeřekne.

Pokud stále nevíte jak na to, zkuste se zeptat její rodiny, zda nemají nějaký návrh, co by se jí mohlo líbit. Záleží samozřejmě na tom, zda chcete rodině říct o vašem záměru ještě dříve, než se to stane, nebo jim to raději oznámíte až po zásnubách, což bude překvapení i pro ně.