Data pro svatbu

Z numerologického hlediska jsou ideálnější data, ve kterých jsou různorodější čísla, které se pak více vyváží a dávají šance větší harmonii.

Příliš mnoho číslic 1 a 2 v datu není velmi dobrá kombinace. Jednotka je zaměřena na lidské ego, průbojnost a panovačnost mužské energie a dvojka představuje příliš mnoho různorodých pocitů, spíše ženského charakteru.

Datum by měl obsahovat číslo 6, toto číslo vybízí ke spolupráci (v tarotu je 6 symbolizováno jako Milenci- spolupráce).

Rodinný život bude úspěšnější, když se žena vydá v 4., 5., 7., 10. nebo 11. měsíci od data svého narození.

Nejvhodnější roky pro významné změny v životě jsou v rámci 9-letého cyklu každého jedince (podle numerologie), právě v roce 1., 5., 9. Do úvahy o svatbě přichází i 2. rok tohoto cyklu.

Pro vznik a rozvoj lásky a romantické vztahy je vhodný rok 2., 5. a 6., 9-letého cyklu jedince.

Z hlediska astrologie by datum svatby měl korespondovat s oběma partnery. Musí doplňovat to, co v jejich vztahu možná chybí, vyvažovat a doplňovat vzájemnou harmonii.

Uzavřít manželství se má jen za přibývajícího Měsíce v období od novoluní do úplňku – vztahy v manželství se budou dobře vyvíjet, děti i bohatství bude přibývat. I do nového domova, nebo při nástupu na nové pracoviště, se máte stahovat během přibývajícího Měsíce.

Sňatek, uzavřený v neděli, má velkou naději na krásný průběh života. Manželství uzavřené v tento den má být romantické, netradiční a spojené s hmotným bohatstvím.

Feng shui vybízí vybrat datum, které končí na číslo osm 8, 18, 28 nebo 9 (např. 9, 19, 29). Podle starých čínských tradic je číslo osm velmi příznivé číslo pro lásku a číslo devět vyjadřuje věčnost. Nejlepší by bylo, kdyby datum svatby obsahoval čísla 8 a 9, nebo celkový součet jejich číslic by dával tato čísla. Úplně nejlepší datum je s číslem 18, protože obsahuje obě čísla, ale také datum 8, 9,17, 26, 27.

I dny, kdy součet jejich čísel dává číslo 8 (tedy 17 a 26) jsou výborné na svatbu. Dokonce předpovídají, že svatby 8.8., Představují stálost a trvání lásky, která nekončí rozvodem.

Datum svatby můžete vybírat i podle data narození nevěsty a ženicha. Vhodný rok je ten, který je ve stejném znamení jako je znamení nevěsty nebo ženicha. Nebo si máte vybrat rok ve znamení spojence nebo tajného přítele vašich zvířecích znamení.